Uroczyste zakończenie przedszkola grup sześcioletnich

Nastał szczególny czas dla przedszkolaków z grupy „Sówek” i „Wróbelków”, ponieważ zakończył się pierwszy etap w ich życiu – dzieci pożegnały przedszkole. Przedszkolaki uroczystość rozpoczęły od „Poloneza”, a następnie zaprezentowały wiersze, które były przypomnieniem wspólnie spędzonych lat oraz wyrażały wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola za opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Na zakończenie absolwenci otrzymali od Pani Dyrektor dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!