Dziękujemy Radzie Sołeckiej wraz z sołtysem Jerzym Kurzalem za ufundowanie karuzeli na przedszkolny plac zabaw oraz tablicę informacyjną przy ulicy Górniczej 2m.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup kubeczków dla przedszkolaków do użytku w salach przedszkolnych.

Dziękujemy Fundacji JSW z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju za ufundowanie oczyszczacza powietrza w ramach akcji „Czyste Powietrze dla Przedszkoli”. Oczyszczacz został postawiony u „Rybek”, w sali trzylatków.
#FundacjaJSW #oczyszczaczpowietrza

Dziękujemy marce Nurofen za ufundowanie bezdotykowe termometru dla przedszkolaków.
#Nurofen #termometry

Dziękujemy Panu Marcinowi Karcewiczowi za zdjęcia i filmik prezentujący przedszkole przy ulicy Górniczej 2m.

Dziękujemy Panu Wojciechowi Rakowi za merytoryczne wsparcie przy prowadzeniu internetowej strony Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.