Wilczki

“Wilczki” to wesoła grupa, która lubi spędzać miło czas. Chociaż wiele rzeczy jest dla nas nowych, to z ciekawością poznajemy przedszkolne zasady i zwyczaje. Coraz chętniej bierzemy udział w zabawach i zajęciach. Nasz czas wypełniają wesołe zabawy w kącikach zainteresowań oraz różnorodne zajęcia rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem.  Podczas zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy, wzajemnie siebie słuchamy i pomagamy. Lubimy spędzać czas na placu zabaw i obserwować zmieniającą się przyrodę podczas wspólnych spacerów. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Każdy dzień spędzony w naszej przedszkolnej gromadce jest ciekawy i wzbogaca nas o nowe przeżycia, doświadczenia, wiadomości  i umiejętności.
Naszą wychowawczynią jest pani Karolina Wilczek