Przedszkolny koncert kolęd i pastorałek

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Wspólne kolędowanie buduje więź, uczucie bliskości, jest też przejawem poszanowania naszych polskich tradycji.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 18 grudnia podczas „Przedszkolnego koncertu kolęd i pastorałek”.
Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały kolędy i pastorałki, a sześciolatki z grupy Wróbelki krótki wstęp do kolędowania.
Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały swoje umiejętności wokalne przy pięknie ustrojonej choince, w specjalnie przygotowanym na tę okazję kąciku świątecznym. Mali wykonawcy zachwycili swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd i współczesnych pastorałek oraz odwagą i wdziękiem z jakim się zaprezentowali.
Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości, było wzmocnieniem więzi między dziećmi i wychowawcami.

Dziękujemy Radzie Rodziców za świąteczne podarki dla grup z okazji kolędowania.