Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Motylki”

24 października 2023r. w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – Pasowanie na Przedszkolaka.
Był to szczególny dzień dla dzieci z grupy Motylków, które pierwszego września przekroczyły po raz pierwszy próg naszego przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej,
w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i tańce.
Po części artystycznej Motylki obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu,
przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom.
Po złożonej obietnicy nastąpił akt pasowania – czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym, magicznym ołówkiem przez Panią Wicedyrektor Jolantę Bieniek.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz medal.

Gratulujemy i witamy w gronie przedszkolaków!
Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień!