Konkurs piosenki wiosennej

25 marca odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Piosenki Wiosennej pt. ” Świątecznie, piosenką, witamy Cię Wiosenko”. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy „Jagódki”, które przepięknie zagrały na instrumentach oraz zaśpiewały piosenkę pt. „Wielki koncert”.
Następnie starsze grupy prezentowały swoje umiejętności wokalno – taneczne. Po części występów grupowych, swój talent muzyczny zaprezentowały solistki z grup zerówkowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Na zakończenie uroczystości, złożono wszystkim świąteczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych oraz grupa „Jagódki” wraz z wychowawcą wręczyła wszystkim pracownikom przedszkola upominki świąteczne w ramach „Poranka Wielkanocnego”.