Zakończenie roku przedszkolnego w grupie Jagódek

04 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków grupy Jagódek. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice. Dzieci zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz popisały się cudownymi tańcami, który zachwycił wszystkich.
    Pani Wicedyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz książki zakupione przez Radę Rodziców.
    Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.