Konkurs plastyczny „Jesienny jeż”

W listopadzie w Słonecznym Przedszkolu w Żernicy został zorganizowany przez p. Martynę Ulfik konkurs plastyczny pt. „Jesienny Jeż”. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, z których każda miała wykonać jedną wspólną pracę plastyczną. Technika oraz format pracy plastycznej była dowolna (płaska lub przestrzenna). Kryteria oceny obejmowały: zgodność z tematem konkursu, oryginalność oraz pomysłowość w wykonaniu pracy.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności wśród dzieci, wspólna współpraca oraz zadowolenie i radość z dobrze wykonanej pracy.
Prace należało przygotować do 24 listopada br.
Wręczenie dyplomów oraz nagród dla wszystkich grup przedszkolnych odbyło się 8 grudnia br. oraz wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców w Żernicy, która ufundowała wspaniałe nagrody oraz dyplomy.