Powitanie Wiosny

Dnia 20 marca w naszym przedszkolu odbyła się radosna uroczystość z okazji Powitania Pierwszego Dnia Wiosny. Tego dnia cała społeczność przedszkolna zgromadziła się, aby wspólnie świętować nadejście nowej pory roku, pełnej słońca, kolorów i budzącej się do życia przyrody. Jednocześnie obchodzono również Dzień Żaby, co nadało wydarzeniu wyjątkowy i humorystyczny charakter.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego wprowadzenia, podczas którego dzieci utrwaliły informacje o zwiastunach wiosny oraz poznały kilka ciekawostek z życia żab.  Następnie główną część programu artystycznego zaprezentowała grupa „Żabki”. Dzieci przygotowały pełen energii występ, nie zabrakło piosenek o tematyce wiosennej, tańców oraz krótkiej inscenizacji. Mali artyści zachwycili publiczność swoimi umiejętnościami oraz zaangażowaniem, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Zwieńczeniem wprowadzenia wszystkich zebranych w wiosenny nastrój była grupa „Wilczki”, prezentując piosenkę o wiośnie. Na zakończenie tego radosnego wydarzenia pani dyrektor Beata Nawrath złożyła wszystkim wiosenne życzenia.
Uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Była doskonałą okazją do integracji dzieci, rozwijania ich zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowania radości ze wspólnego świętowania.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).